to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Co zrobiłbyś ze znalezioną walizką pełną pieniędzy? Zagłosuj

   Na pewno każdy z Was choć raz marzył o naprawdę dużych pieniądzach, które dosłownie spadłyby z nieba. Ale biorąc pod uwagę, że jest to prawie niemożliwe rozważymy bardziej przyziemną opcję - idziesz sobie ulicą i widzisz samotnie leżącą walizkę. Otwierasz, a w środku równo poukładane stosiki banknotów. Co byście zrobili w takiej sytuacji?

   Oczywiście (wszyscy o tym wiemy) najwłaściwszym rozwiązaniem byłoby zaniesienie walizki na policję, żeby uniknąć ewentualnych problemów (nie wiadomo skąd pochodzą te pieniądze), ale…nikt nie musi wiedzieć, że ją znaleźliście.

 

1
liczba głosów: 297
Jeśli marzycie o podróżowaniu w końcu macie środki na realizację marzeń. Jaki byłby wasz kierunek? Tajlandia, Grecja czy Stany Zjednoczone? A może Mauritius?
2
liczba głosów: 193
Część z was zawsze marzyła o własnym domu lub mieszkaniu. Koniec z wynajmowaniem cudzych, w końcu możecie przejść na własne. Wiadomo, że uzbieranie wystarczających funduszy na budowę domu trwa latami, a znalezienie walizki sekundę. A może chcielibyście w ten sposób pomóc rodzicom lub dzieciom, kupując im nowe mieszkanie? 
3
liczba głosów: 162
 Całkiem dobre wyjście dla tych, którzy nie mają pomysłu na zagospodarowanie takiego kapitału. Możesz go zamrozić (dosłownie) w mięsie, albo wpłacić na długoterminową lokatę. Plusem tego drugiego rozwiązania jest stałe oprocentowanie, którego w zamrażalniku brak. (Tylko jak wytłumaczysz się przed Urzędem Skarbowym?) 
4
liczba głosów: 193
Znalezionych pieniędzy nie trzeba zawsze wydawać na same zachcianki. W ten sposób można zrobić coś dobrego dla świata.   
5
liczba głosów: 109
Bardzo mądrym pomysłem byłoby zainwestowanie tych pieniędzy. Wbrew pozorom ten ogrom gotówki topnieje szybciej niż może wam się teraz wydawać. Czy nie lepiej zainwestować w stały i długoterminowy zysk? 
6
liczba głosów: 217
Rozwój osobisty jest bardzo ważny. Pomoże nam uniknąć sytuacji w jakiej znalazło się większość wygranych toto lotka, którzy zamiast w coś mądrze zainwestować szastali nimi myśląc, że starczy im do końca życia.  
7
liczba głosów: 82
Zdajemy sobie sprawę, że duża część z was wpadłaby w szał zakupowy (szczególnie Panie). W końcu mogłybyście kupić te wszystkie ubrania i kosmetyki, o których od dawna marzyłyście. 
8
liczba głosów: 12
9
liczba głosów: 101
Pewnie większa część z was pieniądze wydałaby na nowe auto. Nic dziwnego! O wiele ciężej zdecydować się na drogą zabawkę, gdy widać dno kieszeni niż gdy pieniądze spadają nam z nieba. 
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3193 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2547 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2239 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Wykonanie strony WWW - Devilart