to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Zdrowie i uroda

Bycie na diecie jest…

   Czy byłeś kiedyś na diecie? Większość ludzi decyduje się pójść na nią chociaż raz w życiu. Zależnie od osobowości, charakteru i motywacji jak i osobistych predyspozycji dieta działa lub nie. Czy dieta oznacza tylko zmniejszanie ilości kalorii każdego dnia? Czy środki przeczyszczające również się do tego zaliczają?

   Jeśli kiedykolwiek przeszukiwałeś internet, żeby znaleźć odpowiednią dla siebie dietę to doskonale zdajesz sobie sprawę, że są tysiące niezawodnych sposobów na spalenie tłuszczu w zaledwie 24 godziny. Głównie w internecie znajdziemy magiczne tabletki które działają tak świetnie, że dietetycy martwią się o swoją posadę. Chodzi w nich głównie o to, aby spalić cały tłuszcz bez najmniejszego wysiłku i mieć budowę ciała jak modelka w niecały miesiąc chociaż jeszcze wczoraj mieliśmy 20 kg nadwagi. Jednak każdy rozsądny człowiek zdaje sobie sprawę, że to nie ma prawa działać nie niszcząc naszego zdrowia.

   Więc jak to naprawdę jest jak się jest na diecie? Dodajcie swoje własne przemyślenia i głosujcie na te, z którymi się zgadzacie ! Jeśli uważacie że coś jest zbyt wysoko ocenione dajcie łapkę w dół.

 

1
liczba głosów: 79
Jeśli twoja masa ciała zaczyna przysparzać problemów zdrowotnych, to nie ma co czekać z ich pogłębianiem i należy jak najszybciej wybrać się do profesjonalnego dietetyka.
2
liczba głosów: 73
Kiedy przestajesz jeść ciężkie, wysoko przetworzone jedzenie i wracasz do prostszych posiłków czujesz się lżej i masz więcej siły i energii każdego dnia.
3
liczba głosów: 72
ALE ja mam ochotę na coś innego niż tylko warzywa i kasze, dlaczego nie mogę zjeść pizzy?
4
liczba głosów: 65
Dieta nie powinna być już chwilową modą, bo prowadzi do obniżenia naszej samooceny,
5
liczba głosów: 61
O ile jest prawidłowo prowadzone. Zbyt wielu ludzi uważa, że bycie na diecie to nie jedzenie. Bycie na diecie to po prostu zmiana nawyków żywieniowych.
6
liczba głosów: 67
Dieta jest niewskazana jeśli nie osiągnęło się jeszcze pełnej dojrzałości o ile nie zaleci tego lekarz, ponieważ nie znamy jeszcze w pełni naszego organizmu.
7
liczba głosów: 60
Ludzie zawsze mają parę swoich słów do wtrącenia i zachęcają lub naciskają do zmiany.
8
liczba głosów: 72
Przez pierwsze parę dni jesteśmy bardzo konsekwentni, ale z każdym dniem coraz trudniej się upilnować …
9
liczba głosów: 72
To że jestem na diecie nie oznacza wcale że przestałam jeść! Znaczy tylko tyle, że zmieniłam to co jem - przypomina Wam się moment kiedy w ten sposób się tłumaczyliście rodzicom albo komuś znajomemu?
10
liczba głosów: 70
Bycie na diecie to odwaga, wytrwałość i wewnętrzna siła, szczególnie wtedy kiedy pokazujemy światu, że nasza dieta przestała być chwilowym wymysłem, a zaczęła być naszym stylem na życie.
11
liczba głosów: 68
Kiedy jesteś na diecie i wszystkie posiłki spożywasz według planu zaczynasz dostrzegać w jak dużej mierze nasze życie obraca się wokół jedzenia oraz ile czasu dziennie musisz poświęcić na przygotowanie posiłków.
12
liczba głosów: 76
Przejmowanie kontroli nad swoim życiem oraz świadomość podejmowania właściwych decyzji jest bardzo przyjemnym uczucie. Szczególnie jak osiągniemy cel.
13
liczba głosów: 69
Gdy jest się na diecie, trzeba zacząć zwracać uwagę na skład produktu, jak i sposób jego przyrządzanie. Nagle zaczyna się zauważać ile substancji szkodliwych konsumowaliśmy w ciągu dnia.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1798 osób głosowało na to
Twoje ukochane damskie perfumy
Zdrowie i uroda
1275 osób głosowało na to
Co najbardziej kręci nas w kobietach?
Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1138 osób głosowało na to
Najlepsze palety do makijażu
Wykonanie strony WWW - Devilart