to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Bez czego nie wyobrażasz sobie świąt

   Ludzie dzielą się na dwie grupy pod względem podejścia do Świąt Bożego Narodzenia. Albo się je uwielbia, albo się nienawidzi. Jednak, bez względu na podejście, są pewne tradycje, które powtarzamy co roku, bez których święta by nie istniały.

   Łapka w górę pod propozycjami, bez których nie wyobrażacie sobie świąt, łapka w dół pod tymi, które niekoniecznie do Was przemawiają!
 

1
liczba głosów: 162
 Niestety w okresie Świąt Bożego Narodzenia, zamiast białego puchu, mamy najczęściej deszcz i błoto… Śnieg może uraczy nas na Wielkanoc :)
2
liczba głosów: 131
 Niestety zdarza się i tak, że upominki, które dostaniemy od bliskich nie przypadną nam do gustu. Ale liczą się chęci, prawda?
3
liczba głosów: 126
Urokiem świąt jest możliwość delektowania się najróżniejszymi potrawami. Jednakże nie trudno o przesadę. Perspektywa przybrania kilku kilo na wadze raczej nie pociesza.
4
liczba głosów: 113
Żywa choinka przyozdabia nasze domy, a na dodatek pięknie pachnie. Niestety, pomimo podlewania, problematyczne jest usychanie igieł, które opadają na podłogę.
5
liczba głosów: 99
 Pakowanie prezentów, to pozornie błahostka, ale czasem trzeba się nieźle namęczyć, żeby efekt był zadowalający. Najładniej wyglądają kartoniki zawinięte w papier prezentowy. Niestety nie trudno go podrzeć, bądź nakleić taśmę w złym miejscu, wówczas nasze starania „idą na marne”.
6
liczba głosów: 164
 Z reguły święta spędzamy w większym gronie. Niestety zawsze znajdzie się ktoś, kto wyrazi swoją niezbyt uprzejmą opinię lub poruszy tematy polityczne i dojdzie do wymiany zdań.
7
liczba głosów: 112
A tak właściwie, to ścisk i brak powietrza do oddychania w czasie pasterki, to już standard. Wigilia, to jedyny dzień w roku, w którym kościoły pękają w szwach.
8
liczba głosów: 104
 Nic trudnego. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby na obrusie została czerwona plama, którą trudno doprać.
9
liczba głosów: 112
Pierwsza część filmu została wyprodukowana 28, a druga 26 lat temu i rok w rok możemy oglądać je w telewizji. Ale czy wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Oglądanie filmów, które wszyscy znają już na pamięć, stało się świąteczną tradycją.
10
liczba głosów: 15
11
liczba głosów: 15
12
liczba głosów: 316
W dzisiejszych czasach zastępują je często obrazki z życzeniami wstawiane na Facebooka lub wysyłane przez Messengera. Problem tkwi w tym, że nikt tych życzeń nigdy nie czyta.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3125 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2331 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2188 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1954 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart