to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Aplikacja na smartfona, bez której nie możesz żyć

   Nieważne czy telefonu używasz tylko do dzwonienia czy też jesteś technologicznym freakiem bowiem życie staje się z dnia na dzień coraz bardziej wirtualne i chcąc nie chcąc jesteśmy w nie coraz bardziej angażowani. Dlatego przedstawiamy wam listę aplikacji, bez których ciężko się obejść w życiu codziennym. Zagłosuj na aplikacje, które są ci naprawdę niezbędne, dając im łapke w górę.

   Pamiętaj , że możesz dać też łapkę w dół, dla aplikacji niekonieczne tobie bliskiej.

   Jeśli według ciebie brakuje jakiejś aplikacji, dodaj ją na końcu listy.

1
liczba głosów: 105
Korzystanie z internetu na telefonie jest o wiele lepsze gdy robimy to z pozycji naszych ulubionych aplikacji. Pracowanie z innych przeglądarek może być uciążliwe i mało efektywne.
2
liczba głosów: 109
3
liczba głosów: 99
4
liczba głosów: 81
Najpopularniejszy komunikator internetowy w Polsce. Umożliwia pisanie wiadomości, wykonywanie połączeń głosowych oraz video chociaż do tego potrzebny jest dobry internet.
5
liczba głosów: 66
Jest to chyba jedna z najpopularniejszych aplikacji jakie znajdziemy na smartfonach na całym świecie. Wiadomości, odcinki ulubionych seriali, filmy pełnometrażowe oraz wywiady, radio i muzyka. Tak wiele możliwości w jednej aplikacji. A przy tym darmowa.
6
liczba głosów: 76
Dla osób podróżujących komunikacją miejską w każdym mieście w Polsce. Posiada rozkłady wszystkich operatorów przewozów miastowych i regionalnych. Łączy informacje od wszystkich operatorów wskazując opcje dojazdu z punktu A do punktu B.
7
liczba głosów: 89
8
liczba głosów: 84
Każdy z nas ma kogoś znajomego w innym kraju. Rozmowa z przyjaciółmi lub rodziną z zagranicy jest o wiele prostsza i tańsza jeśli używamy w tym celu aplikacji zestawiających połączenie przez internet. Możliwość zobaczenia drugiej osoby lub przesłania zdjęcia dają o wiele większe wartości niż sama rozmowa. Ponadto, wysyłanie rodzinie zdjęć swoich dzieci jest o wiele prostsze za pomocą Vibera lub innego komunikatora.
9
liczba głosów: 90
10
liczba głosów: 89
11
liczba głosów: 87
12
liczba głosów: 65
Przydaje się gdy chcemy uniknąć stania w kolejkach do kas, czy biletomatu bądź parkomatu. Zapłacimy nim za bilety komunikacji miejskiej wszystkich dużych miast w Polsce,  bilety PKP, parkowanie w strefach płatnego parkowania oraz bilety do kina.
13
liczba głosów: 71
Często słyszymy gdzieś piosenkę, którą lubimy i kojarzymy, ale nie pamiętamy tytułu ani autora tego utworu. Wtedy przychodzi nam z pomocą Shazam. Wystarczy kliknąć ikonę w aplikacji, a ona rozpoczyna skanowanie po czym wyświetla dane skanowanej piosenki i zapisuje je w aplikacji. Następnym razem gdy zapomnimy będzie już zapisana w aplikacji.
14
liczba głosów: 51
Jeżeli słuchasz muzyki w ciągu dnia jest to zdecydowany lider w tej dziedzinie. Za niewielką opłatą masz dostęp do wszystkich utworów znanych i niszowych wykonawców, a co więcej nie musisz już bawić się w pobieranie piosenek na telefon oraz poznajesz nowych wykonawców.
15
liczba głosów: 100
16
liczba głosów: 80
17
liczba głosów: 64
Audioteka to świat audiobooków. Dostępne są darmowe próbki audiobooków, które po wypróbowaniu można zakupić. Doskonale sprawdzi się dla osób często podróżujących samochodem, pociągiem lub samolotem oraz biegających.
18
liczba głosów: 54
Bardzo fajna sprawa dla osób często podróżujących ale jak i dla tych, które lubią mieć wszystkie ważne dokumenty oraz pliki przy sobie na wszelki wypadek. 
19
liczba głosów: 69
20
liczba głosów: 40
Czy często dzwoni do Ciebie nieznany numer a masz już dość telemarketerów oraz połączeń z od banków z coraz to nowszymi ofertami uszytymi na miarę? Truecaller na podstawie bazy kontaktów blokuje podejrzane i natrętne numery telefonów.
21
liczba głosów: 49
Netflix jest to platforma do strumieniowego oglądania seriali oraz filmów. Netflix wyszedł naprzeciw użytkownikom i umożliwił oglądanie offline w trakcie podróży. Jedyne co trzeba zrobić to przed planowaną podróżą pobrać w aplikacji żądane filmy lub odcinki.
22
liczba głosów: 7
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3178 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2200 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Wykonanie strony WWW - Devilart