to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

10 sposobów na odstresowanie się po ciężkim dniu

   Większość z nas doświadczyła w życiu stresujących sytuacji. Czy to w szkole, czy w pracy, a czasem nawet na ulicy lub w sklepie. Stres ma szkodliwy wpływ na nasze zdrowie, nie tylko psychiczne, ale też fizyczne. Oddziałuje negatywnie na nasze relacje. Będąc pod wpływem stresu szybciej ulegamy emocjom, szybko się irytujemy, a czasami nawet mamy problem z podjęciem decyzji lub rozpoczęciem działania. Niestety stresu zupełnie uniknąć się nie da, ale można mu przeciwdziałać. Poniżej przedstawiamy Wam 10 sposobów na odstresowanie.

   Który według Was jest najskuteczniejszy? Głosujcie!

1
liczba głosów: 142
Rozmowa z przyjacielem lub inną bliską osobą. Dzięki rozmowie możemy pozbyć się negatywnych emocji i napięć. A na dodatek zacieśniamy więzi.
2
liczba głosów: 134
Dobra alternatywa dla osób, które nie lubią czytać. Seriali i filmów na wysokim poziomie jest naprawdę sporo, także warto od czasu do czasu po nie sięgnąć, by się odstresować.
3
liczba głosów: 138
Gra na komputerze. Ten sposób zapewne nie będzie odpowiadał każdemu, ale jeśli ktoś jest fanem gier, to wie, że działa. Można oderwać się od problemów i na chwilę zapomnieć o stresie.
4
liczba głosów: 141
Spacer na świeżym powietrzu. To zawsze działa. Spacer to dobry sposób, by zebrać myśli, trochę zwolnić, a na dodatek dotlenić mózg.
5
liczba głosów: 141
  Pójście na zakupy. Sposób ten w dużej mierze preferują kobiety. Nowa bluzka lub sweter zawsze poprawiają humor.
6
liczba głosów: 134
Ciekawe zajęcie, pasja zawsze maja na nas dobry wpływ. Pozwalają się rozwijać i poczuć, że w czymś jesteśmy dobrzy. Hobby jest alternatywą dla pracy, z którą często wiąże się stres.
7
liczba głosów: 138
Wyjście do pubu lub na imprezę. Alkohol pomaga zapomnieć o stresie i się wyluzować. Ale warto pamiętać o tym, że na kac raczej nie działa na nas korzystnie, także tu ważny jest umiar.
8
liczba głosów: 136
Naprawdę skuteczne. Pozwala przenieść się do innej rzeczywistości, oderwać się od stresu i kłopotów.
9
liczba głosów: 148
Uprawianie sportu. Naprawdę skuteczny sposób na zniwelowanie stresu. Podczas aktywności fizycznej uwalniane są do organizmu endorfiny, które wpływają na nasze dobre samopoczucie.
10
liczba głosów: 134
Sposób kontrowersyjny, ale skuteczny. Sprzątanie pozwala zapomnieć o stresie i nieprzyjemnych sytuacjach. Poza tym przynosi korzyści w postaci czystego domu.
11
liczba głosów: 8
Dla każdego rozrywka znaczy co innego, po prostu rób to co sprawia ci przyjemność!
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3178 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2200 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Wykonanie strony WWW - Devilart