to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

10 sposobów na odstresowanie się po ciężkim dniu

   Większość z nas doświadczyła w życiu stresujących sytuacji. Czy to w szkole, czy w pracy, a czasem nawet na ulicy lub w sklepie. Stres ma szkodliwy wpływ na nasze zdrowie, nie tylko psychiczne, ale też fizyczne. Oddziałuje negatywnie na nasze relacje. Będąc pod wpływem stresu szybciej ulegamy emocjom, szybko się irytujemy, a czasami nawet mamy problem z podjęciem decyzji lub rozpoczęciem działania. Niestety stresu zupełnie uniknąć się nie da, ale można mu przeciwdziałać. Poniżej przedstawiamy Wam 10 sposobów na odstresowanie.

   Który według Was jest najskuteczniejszy? Głosujcie!

1
liczba głosów: 132
Rozmowa z przyjacielem lub inną bliską osobą. Dzięki rozmowie możemy pozbyć się negatywnych emocji i napięć. A na dodatek zacieśniamy więzi.
2
liczba głosów: 124
Dobra alternatywa dla osób, które nie lubią czytać. Seriali i filmów na wysokim poziomie jest naprawdę sporo, także warto od czasu do czasu po nie sięgnąć, by się odstresować.
3
liczba głosów: 129
Gra na komputerze. Ten sposób zapewne nie będzie odpowiadał każdemu, ale jeśli ktoś jest fanem gier, to wie, że działa. Można oderwać się od problemów i na chwilę zapomnieć o stresie.
4
liczba głosów: 134
Spacer na świeżym powietrzu. To zawsze działa. Spacer to dobry sposób, by zebrać myśli, trochę zwolnić, a na dodatek dotlenić mózg.
5
liczba głosów: 134
  Pójście na zakupy. Sposób ten w dużej mierze preferują kobiety. Nowa bluzka lub sweter zawsze poprawiają humor.
6
liczba głosów: 130
Wyjście do pubu lub na imprezę. Alkohol pomaga zapomnieć o stresie i się wyluzować. Ale warto pamiętać o tym, że na kac raczej nie działa na nas korzystnie, także tu ważny jest umiar.
7
liczba głosów: 128
Ciekawe zajęcie, pasja zawsze maja na nas dobry wpływ. Pozwalają się rozwijać i poczuć, że w czymś jesteśmy dobrzy. Hobby jest alternatywą dla pracy, z którą często wiąże się stres.
8
liczba głosów: 128
Naprawdę skuteczne. Pozwala przenieść się do innej rzeczywistości, oderwać się od stresu i kłopotów.
9
liczba głosów: 138
Uprawianie sportu. Naprawdę skuteczny sposób na zniwelowanie stresu. Podczas aktywności fizycznej uwalniane są do organizmu endorfiny, które wpływają na nasze dobre samopoczucie.
10
liczba głosów: 127
Sposób kontrowersyjny, ale skuteczny. Sprzątanie pozwala zapomnieć o stresie i nieprzyjemnych sytuacjach. Poza tym przynosi korzyści w postaci czystego domu.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
2168 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2140 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1941 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Inne
1835 osób głosowało na to
Marka, która zmieniła Wasze życie na lepsze
Wykonanie strony WWW - Devilart