to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

10 pomysłów na prezent dla świeżo upieczonych rodziców

 


   Dla rodziców nic się tak nie liczy jak ich dziecko i możliwość szczęśliwej zabawy z synem lub córką. Zdarzają się jednak momenty, w których rodzice potrzebują chwili dla siebie. Wszelkie prezenty, które pozwolą im zaoszczędzić trochę czasu lub zupełnie odpocząć od codzienności, powodują wielką radość. Chwila tylko dla siebie pozwala im zregenerować siły i wrócić zrelaksowanym do kochanego dziecka.

 

   Poniżej 10 sugerowanych prezentów, które bardzo ucieszą mamę lub tatę małego dziecka. Jeśli jesteście rodzicami to zagłosujcie na te rzeczy, który by sprawiły Wam radość, i poślijcie listę rodzinie, żeby wiedziała co kupić ;)

1
liczba głosów: 119
Wraz z pojawieniem się dziecka rosną również wydatki rodziców. Jakakolwiek pomoc finansowa, będzie zawsze mile widziana niezależnie od jej wysokości.
2
liczba głosów: 120
Młodzi rodzice w prezencie dla dziecka często otrzymują zabawki. Jest to dobry wybór, ze względu na zainteresowanie dzieci różnymi nowymi przedmiotami. Dzieci, tak jak dorośli, mają różny gust, dlatego nigdy nie będzie ich dosyć.  
3
liczba głosów: 119
Pieluchy na pierwszy rzut oka nie wydają się być dobrym pomysłem, jednak jest to prezent, który zawsze zostanie wykorzystany. Warto pamiętać o zapytaniu rodziców jakich pieluch używają, żeby nie kupić zbyt małych lub uczulających ich dziecko.
4
liczba głosów: 98
Świerzo upieczeni rodzice czują się czasem jak we mgle, gdy pojawi się kwestia opieki nad dzieckiem. Brak doświadczenia powoduje, że starająsię znaleźć wszelkie informacje na temat odczytywania zachowań dziecka i porad jak należy postępować. Ułatwienie młodym rodzicom takiego szukania i dostarczenie, co najważniejsze rzetelnych informacji spowoduje, że będą bardzo wdzięczni oraz co ważne będą lepszymi rodzicami.
5
liczba głosów: 103
Dzieci niezależnie od wieku powodują czasem, że rodzice są zdenerwowani i się stresują. Powodem tego są różne rzeczy jak np. troska o zdrowie dziecka czy też nadmierna opiekuńczość. Bon na spa zapewni rodzicom relaks i odprężenie, których bardzo potrzebują. Ponadto, zapewni im czas dla siebie, aby mogli pielęgnować swój związek, a czasem o tym zapominają przy dziecku.
6
liczba głosów: 71
Czesto spotykanym prezentem dla rodziców są obranka dziecięce. Jest to prezent, który na pewno zostanie wykorzystany, a zobaczenie dziecka jak chodzi w zakupionym prezencie powoduje bardzo miłe uczucie. W przypadku ubranek należy bardzo uważać z kupnem bucików, bo powinno przymierzać się z bobasem w sklepie.
7
liczba głosów: 92
Więszośćz rodziców, którzy posiadają dziecko, starają się żywić bobasa najlepszym jedzeniem. Niemowlaki w większości nie mają ząbków lub mają ich niewiele, dlatego prędzej czy później rodzice muszą kupić blender ręczy, żeby przygotować rozdrobniony posiłek. Odciążenie ich w kupnie i wyprzedzenie ich kroku, bardzo ich ucieszy i spowoduje że długo ten produkt będzie w użyciu.
8
liczba głosów: 85
Podgrzewacz słoiczków przyda się prawie zawsze, bo znaczna większość rodziców karmi swoje dzieci jedzeniem ze słoików. Nawet jeśli rodzice zapierają się, że nie będą podawali gotowych dań to i tak często sięgająpo nie.
9
liczba głosów: 95
Każdy z rodziców w pełni stara się poświęci swój czas na wychowanie i opiekę nad dzieckiem. Wymaga to czasem dużych poświęceń, ale daje wiele radości, której nie sposób osiągnąć w inny sposób. Poświęcenie wymaga rezygnacji z przyjemności. Bon na masaż i opieka w tym czasie nad dziećmi da rodzicom wiele radości, a ponadto pozwoli się zrelazksować i zapomnieć o bólu pleców.
10
liczba głosów: 97
Młodzi rodzice często zapominają o takim czymś jak randki. Warto im przypomnieć jak to jest zjeść zjeść kolację w najlepszym towarzystwie.Zorganizowanie randki będzie również bardzo oryginalne, co spowoduje, że prezent zostanie zapamiętany.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1256 osób głosowało na to
Pierwszy zwierzak dla Twojego dziecka
Dziecko
1250 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
1097 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart