to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

10 najczęstszych postanowień noworocznych

 

   Nowy Rok to czas na rozpoczęcie nowego rozdziału. Mamy szansę skończyć z niechcianymi nawykami i zmienić pewne aspekty naszego życia. Niestety nie każdemu udaje się postanowienia zrealizować. Ale zawsze mamy możliwość kontynuować je w następnych latach. Przedstawiamy Wam listę najczęstszych noworocznych postanowień. Próbowaliście  zrealizować któreś z nich?

   Zapraszamy do głosowania zarówno na najlepsze jak i najgorsze pomysły!

 

1
liczba głosów: 379
Jeśli jakiś temat bardziej Cię interesuje, warto zagłębić się w tą dziedzinę. Czytanie jest podstawową działalnością, która wspomaga samorozwój i rozwija struktury mózgu.
2
liczba głosów: 260
Słowa te słyszymy przy każdej możliwej okazji, zwłaszcza z ust kobiet. No cóż, wiemy jak to się kończy. Pokusa pod postacią tabliczki pysznej czekolady często przewyższa chęć zdrowego odżywiania się.  
3
liczba głosów: 234
 Na początku często nam się udaje wypełniać to postanowienie, ale po kilku treningach spora część osób rezygnuje. Jednak od rozpoczęcia roku do lata mija kilka miesięcy, więc zawsze mamy możliwość wznowić walkę o wymarzoną sylwetkę.
4
liczba głosów: 270
Czasem dla własnego zdrowia musimy być egoistami i zadbać o siebie samych. Jeśli będziemy dobrze się czuć ze sobą, to inni będą lubili nasze towarzystwo.
5
liczba głosów: 263
Cóż tu dużo mówić. To najczęściej łamane postanowienie noworoczne.
6
liczba głosów: 147
Przydatne dla miłośników podróży i kontaktów międzyludzkich.
7
liczba głosów: 101
Internet jest szybkim źródłem informacji i niesie ze sobą wiele możliwości i korzyści. Jednak ostatnimi czasy zauważamy niekorzystną tendencję do rezygnowania, zwłaszcza przez młodzież, z życia realnego na rzecz Internetu.
8
liczba głosów: 99
Obowiązki dnia codziennego często uniemożliwiają nam częste spotkania z rodziną, lecz Nowy Rok daje nam kolejną szansę, by lepiej się zorganizować i zadbać o relacje z najbliższymi.
9
liczba głosów: 88
Spełnianie marzeń wiąże się ze szczęściem, a gdy jesteśmy szczęśliwi i tryskamy pozytywną energią, przyciągamy do siebie jeszcze więcej szczęścia.
10
liczba głosów: 100
 Planowanie działania wymaga  czasu, jednak gdy wejdzie nam w nawyk, wszystko staje się o wiele łatwiejsze.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
2168 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2140 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1941 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Inne
1835 osób głosowało na to
Marka, która zmieniła Wasze życie na lepsze
Wykonanie strony WWW - Devilart